Úvodní strana » Náš tým

JUDr. Martin Šenkýř

patří k nejúspěšnějším odborníkům na vymáhání náhrady škody. Je přední specialista na korporátní právo, obchodní právo, občanské právo, právo nemovitostí a rozhodčí řízení.

Mgr. Lubomír Pánik

je zkušený advokát, který se specializuje na vymáhání náhrady škody, na obchodní právo, občanské právo a fúze a akvizice.

JUDr. Pavel Švácha

Pavel je advokát, v roce 1988 vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, kde rovněž složil státní rigorózní zkoušku. V advokacii je od roku 1988. Za dobu jeho působení v advokacii prošel téměř veškeré právní obory od trestní a civilní předrevoluční praxe, přes vznikající obchodní právo a období bouřlivých 90 let až po současnost. Jeho specializací je tedy naopak univerzalita, nestandardní případy, kde jsou provázána různá právní odvětví a schopnost vyjednávat. Hovoří česky a anglicky.

Mgr. Ivo Sommer

jeho hlavní specializací je sporná agenda, civilní a správní soudnictví a obchodní závazkové právo, trestní právo. Hovoří česky a anglicky.

Mgr. Anna Kočicová

je advokátkou specializující se na právo občanské, právo obchodních korporací, insolvenční právo, právo bytového spoluvlastnictví a právo veřejných zakázek.

Mgr. Terezie Jelínková

je advokátkou, má dlouholetou praxi v advokátní kanceláři se zahraniční klientelou. Zaměřuje se zejména na občanské právo, právo obchodních korporací, právo nemovitostí, pracovní právo a právní problematiku mezinárodního práva soukromého. Hovoří česky a anglicky.

Mgr. Eva Ligasová

Eva je advokát, v r. 2014 ukončila magisterské studium na Masarykově univerzitě v Brně. Od r. 2018 je členkou České advokátní komory. Specializuje se na spornou agendu, občanské a trestní právo. Hovoří česky, anglicky a slovensky.

Mgr. Karolína Macháčková

Karolína je advokátní koncipient kanceláře ŠENKÝŘ PÁNIK. Vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a má za sebou téměř dva roky praxe v rámci působení v advokacii. Hovoří česky a anglicky.

Ing. Hana Majlingová

Jakub Stříbrný

zodpovídá za office management a administrativní podporu.

Vysoká úspěšnost

Ve věcech, které jsme řešili, máme dosud 100% úspěšnost.

Bez platby předem při podílové odměně

Naše odměna se hradí až po vymožení Vašeho nároku. Pokud bychom neuspěli, za služby neplatíte.

Rychlé vyřízení

Při vymáhání Vašeho nároku postupujeme rychle a samostatně tak, aby Vás věc co nejméně zatěžovala.

Akreditovaná právní kancelář

Jsme renomovaná advokátní kancelář, nikoliv pouze komerční zprostředkovatel. Budete jednat přímo se zkušenými advokáty.

Garance spokojenosti

Našim klientům se vždy snažíme otevřeně nastínit jejich možnosti, výhody i nevýhody navrhovaných řešení.

Rozsáhlé zkušenosti

S vymáháním nároků máme dlouholeté zkušenosti. V oboru působíme přes 20 let.

Nezávazná online žádost

Zanechte nám následující údaje a my se Vám co nejdříve ozveme zpět.

Pole označená * jsou povinná.

Close